Работы по наружному утеплению, проводятся только в г. Киеве

Вынос балконов,
обшивка балконов:

(044) 362-40-70
(044) 383-19-84
(063) 208-74-43
(066) 434-05-65

Утепление фасадов,
наружное утепление
стен, утепление стен пенопластом :

(096) 784-80-07

 

Работы по выносу, обшивке и утеплению балконов проводятся в Киеве и Киевской области!

 

Внутрішня обшивка балконів

Внутрішня обшивка балконів

Внутрішня обшивка балконів на відміну від зовнішньої обшивки не піддається агресивній дії довкілля, і при виборі матеріалу і способу монтажу внутрішньої обшивки слід в першу чергу враховувати інші чинники, такі як : міцність, довговічність, ремонтопридатність, вологостійкість, зовнішній вигляд.

Внутренняя обшивка балконов
Внутрішня обшивка балкона
дерев'яною вагонкою
обшивка балкона вагонкой
Внутрішня обшивка балкона
МДФ панеллю

Цей розділ присвячений фінальній стадії обробки балкона, а саме: внутрішній обшивці і утепленню. Проте стадія ця дуже важлива, оскільки без утеплення втрачається сенс скління балкона, а неякісна внутрішня обробка може зіпсувати все враження. Крім того слід враховувати, що балкон страждає підвищеною вірогідністю утворення конденсату і протічок. А тому матеріал обшивки має бути вологостійким і при необхідності допускати можливість демонтажу для усунення потенційних проблем.

Як основні матеріали ми пропонуємо обшивку пластиковою вагонкою (шовною і безшовною), дерев'яною вагонкою і гіпсокартоном. Інші варіанти так само можливі, але зупинимося поки на найпоширеніших. Нижче наведені міркування і рекомендації з приводу вибору матеріалу для внутрішньої обшивки балконів.

1) Внутрішня обшивка вагонкою пластиковою шовною.

Переваги: Пластикова вагонка шовна найбільш дешевий варіант, що забезпечує акуратний зовнішній вигляд балкона. Може бути досить легко демонтована і зібрана знову при необхідності.

Недоліки: Низька опірність механічним пошкодженням, досить «бюджетний» зовнішній вигляд.

Рекомендації: Рекомендується при обмеженості коштів.

2) Внутрішня обшивка вагонкою пластиковою безшовною.

Переваги: Пластикова вагонка безшовна забезпечує непоганий зовнішній вигляд. Легко миється і досить непогано чинить опір механічним пошкодженням. Може бути демонтована і зібрана знову при необхідності.

Недоліки: Досить висока ціна (порівняно з шовною вагонкою).

Рекомендації: Рекомендується як обшивка стін у випадках, коли акуратний вигляд пластика переважніше за затишок дерева. Як обшивка стелі рекомендується повсюдно.

3) Внутрішня обшивка вагонкою дерев'яною.

Переваги: Дерево (вагонка дерев'яна) – матеріал що створює найбільшу «затишність» приміщення. Найстійкіше до механічних дій.

Недоліки: Відносна дорожнеча робіт, пов'язана із складнішим монтажем і необхідністю подальшого лакування. Можливі проблеми при необхідності демонтажу і подальшого відновлення обшивки.

Рекомендації: Рекомендується як найбільш бажаний матеріал для обшивки стін.

4) Внутрішня обшивка гіпсокартоном.

Переваги: Гіпсокартон дозволяє нанесення шару штукатурки і поклейку шпалер.

Недоліки: Неможливо демонтувати не пошкодивши обробку.

Рекомендації: Може бути використаний у випадках, коли балкон обробляється як продовження кімнати.

Настил підлоги

Як показує практика, навіть якщо на балконі прийнятна температура повітря – холодна підлога створить у вас відчуття, що тут холодно. Тому утеплення підлоги - завдання таке ж необхідне, як і утеплення зовнішньої стіни і стелі. Якщо ви хочете залити на балконі стягування і покласти плитку, то ми рекомендуємо задуматися про установку систем «теплої підлоги».

 

Якщо ж ви не хочете отримати додаткову витрату електроенергії, то краще вибрати варіант дерев'яної підлоги, що утеплює. Дерев'яна підлога являє собою конструкцію, зібрану з декількох опорних брусів – «лаг», на яких стелиться OSB плита або дошка підлоги. Між лагами закладається утеплювач, що забезпечує хорошу теплоізоляцію підлоги. Поверх такої «чорнової» підлоги вже може бути підстелений ламінат, ковролін, лінолеум...

Якщо ви хочете зробити ваш балкон теплим і затишним,
телефонуйте:

(044) 362-40-70
(044) 383-19-84
(063) 208-74-43
(066) 434-05-65

Яндекс.Метрика