Работы по наружному утеплению, проводятся только в г. Киеве

Вынос балконов,
обшивка балконов:

(044) 362-40-70
(044) 383-19-84
(063) 208-74-43
(066) 434-05-65

Утепление фасадов,
наружное утепление
стен, утепление стен пенопластом :

(096) 784-80-07

 

Работы по выносу, обшивке и утеплению балконов проводятся в Киеве и Киевской области!

 

Прибирання бурульок та снігу з дахів

Зима . Ще недавно був мороз , а потім різко потепліло . Ви йдете по вулиці , думаєте про щось ... і раптом чуєте тріск. Ви з жахом відскакуєте бік , щоб опинитися подалі від даху поруч знаходиться будівлі. Щоб вам на голову не впала бурулька . Навіть не бурулька , а велика крижана брила .

Швидше за все , вам така ситуація не з чуток знайома. Причому , вона повторюється з року в рік , адже прибирання снігу з дахів у Києві проводиться не так часто , як хотілося б. Невеликі бурульки , які всім так подобаються , дуже швидко розростаються і , в кінцевому підсумку , падають , представляючи небезпеку для людей .

Та й сніг , який накопичується на дахах , теж може заподіяти чималу шкоду , тому що він спресовується і стає важким. Він починає танути , коли стає тепліше , і покрівля цілком може протекти.

 

Уборка снега с крыш

Більше того , якщо довго не проводилася чистка снігу з дахів , полій періодично тане, а вода проникає під покрівлю. Через те , що за зиму вона кілька разів замерзає і тане , стіни і фундамент поступово руйнуються ( лід має властивість розширювати матеріал).

Від падіння снігу або бурульок може постраждати і техніка. Що впала на великій швидкості крижана брила не продовжить термін служби вашого кондиціонера.

Адже ці проблеми легко може вирішити своєчасне очищення дахів від снігу. Її можна провести разово (наприклад , після рясного снігопаду ) , а можна здійснювати на постійній основі. Найбільш зручний варіант - коли прибирання снігу з дахів проводиться періодично , наприклад , 5-7 разів на місяць ( може й частіше , все залежить від інтенсивності снігопадів ) . Ви можете не переживати щодо того , що під час робіт на когось впаде крижана брила . Очищення покрівлі від бурульок безпечна для перехожих , тому як майстра цілком можуть скидати сніг і лід у вказане місце.

Уборка сосулек с крыш

Для того щоб не пошкодити ні дах , ні водостічну систему , варто скористатися послугами промислових альпіністів. Очищення покрівлі від снігу повинна проводитися професіоналами , у яких є досвід і необхідне обладнання. Якщо за роботу візьметься непідготовлена людина , він ризикує травмуватися.

Щоб сніг і лід не руйнували будівлю і не загрожували безпеці людей , звертайтеся до нас, і очищення дахів від бурульок буде проведена швидко і ефективно. У нас є спеціальна екіпіровка , великий досвід і , звичайно ж , команда промислових альпіністів , які знають свою справу. Чи хочете ви разову очистку , або вам потрібно , щоб всю зиму ми прибирали сніг і полій з дахів - телефонуйте нам , і ми обов'язково підберемо оптимальний варіант співпраці .

Яндекс.Метрика