Работы по наружному утеплению, проводятся только в г. Киеве

Вынос балконов,
обшивка балконов:

(044) 362-40-70
(044) 383-19-84
(063) 208-74-43
(066) 434-05-65

Утепление фасадов,
наружное утепление
стен, утепление стен пенопластом :

(096) 784-80-07

 

Работы по выносу, обшивке и утеплению балконов проводятся в Киеве и Киевской области!

 

Промисловий альпінізм

Що таке «промальп» або промисловий альпінізм?

Промисловий альпінізм - це спеціальні методи виконання висотних робіт на комунальних, промислових і інших об'єктах, при яких робоче місце досягається за допомогою підйому або спуску по тросу або з використанням інших альпіністських способів пересування і забезпечення безпеки (страховки).

послуги промислового альпінізму

При виконанні робіт методами промислового альпінізму застосовується, як правило, дві технології.

Основна технологія — це і є та сама спеціальна альпіністська технологія, що дозволяє швидко, оптимально, без вживання лісів, подмостей або спеціальних машин і механізмів пересуватися в просторі і досягти потрібного місця.

Проте лазити по конструкціях - це не самоціль промальпіністов. Адже потрібно виконувати якусь роботу. Ось тут і з'являється друга технологія — технологія виконання, тобто та, за допомогою якої безпосередньо виконується виробниче завдання, наприклад технологія монтажу, технологія ремонтних робіт і тому подібне.

Потрібно сказати, що поняття "Промисловий альпінізм" ("промальп") давно застосовується самими альпіністами, але в офіційному списку професій в нашій країні такої спеціальності до цих пір немає. Хоча певні дії в цьому напрямі ведуться.

Але реальна життєва необхідність не чекає бюрократичних дозволів. Масовий характер виконання великого спектру висотних робіт альпіністами потребуэ для когось обміну досвідом, для когось навчання методам роботи і техніці безпеки. Альпіністи, розуміючи необхідність і цієї, підготовчої, сфери діяльності, і раніше, своїми силами, проводили курси навчання. Зараз така учбова діяльність дещо ущухла, але слід чекати, що впорядкування в цьому спектрі робіт саме в аспекті забезпечення безпеки все одно буде потребувати, врешті-решт, формування відпрацьованих систем підготовки.

Історія промислового альпінізму

промальп навчання, послуги промислового альпінізмуПромисловий альпінізм з'явився на початку 20 століття, як інновація в будівельній індустрії. Активно будувалися ГЕС, хмарочоси в Америці, заводи і фабрики, промисловість гостро потребувала нової технології висотних робіт.

Перед зведенням Греблі Гувера (США) на початку 1930-х років виникла необхідність очищення і закріплення стін каньйону від рухливої скельної породи. Вода, замерзаючи і відтаюючи, залишала глибокі тріщини і каверни в скелі. Це завдання виконали професійні гірники-шахтарі, що використовували один мотузок і примітивне устаткування. Вони робили шурфи в скелі і закладали в них динаміт. Недостатня альпіністська підготовка, відсутність необхідного спорядження і недотримання правил техніки безпеки призвела до великого числа жертв через падіння.

У Радянському Союзі вперше промисловий альпінізм застосовується під час Великої Вітчизняної війни. Альпініст Михайло Михайлович Бобров (р.н. 1923. Герой Радянського Союзу) під час блокади Ленінграда у складі бригади альпіністів брав участь в маскуванні золотих шпилів, позбавляючи фашистів можливості вести по ним прицільний вогонь.

промисловий альпінізм, верхолазні роботи, послуги промальпа, миття віконУ 70-х роках з'явився сучасний альпіністський трос і надійне альпіністське спорядження. Свій сучасний вигляд і широке поширення промисловий альпінізм як технологія і як професія набув на початку 80-х.

У книзі «Скелелази: спорт і професія» Л. М. Замятін пише про промисловий альпінізм, у тому числі в 60-і роки на будівництві Токтогульської ГЕС на річці Нарин. Альпіністи і навчені альпіністами робітники працювали на багатьох об'єктах — у тому числі будували Саяно-Шушенську ГЕС.

Ви напевно стикалися з людьми, які щось роблять на фасадах, - миють, фарбують, штукатурять, свердлять, варять і так далі.

Промисловий альпінізм (промальп) — це виконання висотних робіт із застосуванням спеціальних страхувальних засобів, де головними засобами робіт є трос і альпіністське спорядження. Ризик цих робіт дуже великий, тому тут потрібна спеціальна ретельна підготовка. Від боязні висоти ніхто не застрахований, тому в промислові альпіністи йдуть люди, які люблять висоту і адреналін. Це не означає, що "промальпи" не бояться висоти, просто вони ставляться до неї по-іншому. Але окрім цього ніколи, ні за яких обставин не можна забувати про безпеку робіт на висоті.

У промислових альпіністів дуже різноманітні професії. Промальп буквально повинен охоплювати всі будівельні, монтажні, і інші спеціальності. Він має вміти – мити вікна, фасади, робити монтажні роботи, утеплювати квартири (зовнішнє утеплення стін пінопластом, утеплення фасадів), штукатурити, фарбувати, утеплювати, прибирати сніг і бурульки з дахів і так далі. Промальп – це і є спеціальність, яку не варто плутати з монтажником або з висотником. Багато промислових альпіністів прагнуть займатися одним певним виглядом робіт, але як показує практика, робота у них буває найрізноманітніша.

миття вікон, промисловий альпінізм, промальп КиївУ промисловий альпінізм йдуть як колишні скелелази, або просто люди, яким подобається така робота. Багато промислових альпіністів не лише виконують висотні роботи, але і займаються скелелазанням, сходженням на гірські вершини. Часто професіонали "промальпи" говорять про свою роботу, що це не робота, а сенс життя. Для них робота як наркотик, коли довго не "висиш" виникає відчуття гострого браку адреналіну, тому багато "промальпів" окрім роботи займаються скелелазанням або альпінізмом.

Велике значення в роботі для "промальпа" мають його спорядження і троси, як то кажуть, це обличчя альпініста. Вибір спорядження на ринку великий — від простого вітчизняного недорогого і до імпортного за велику ціну, такого як Petzl, Kong, Singing Rock, Lucky і так далі. Вибір спорядження строго індивідуальний, і не можна сказати, що спорядження вітчизняного виробництва поступається імпортному за якістю. Вибір зарубіжного виробника, правда набагато багатший і ширший за наше. Професіонали "промальпа" використовують в основному імпортне або комбіноване з нашим спорядження.

Якщо ви хочете замовити зовнішнє утеплення стін квартири,
телефонуйте:

(066) 354-53-40
(096) 784-80-07

Яндекс.Метрика