Работы по наружному утеплению, проводятся только в г. Киеве

Вынос балконов,
обшивка балконов:

(044) 362-40-70
(044) 383-19-84
(063) 208-74-43
(066) 434-05-65

Утепление фасадов,
наружное утепление
стен, утепление стен пенопластом :

(096) 784-80-07

 

Работы по выносу, обшивке и утеплению балконов проводятся в Киеве и Киевской области!

 

Зовнішнє утеплення стін

Зовнішнє утеплення стін квартир та фасадів пінопластом в Україні, а в Києві зокрема, набирає вже масового характеру. У сезонну для «промальпа» пору року, буквально на кожному кроці зустрічаєш будинки, на яких ведуться роботи по зовнішньому утепленню (зовнішнє утеплення стін пінопластом) за допомогою промислових альпіністів, або з навісної люльки. Утепленням стін пінопластом зараз не гидує майже жодна фірма, яка так чи інакше пов'язана з промисловим альпінізмом або верхолазно-висотними роботами. Зовнішнє утеплення стін пінопластом проводять все: клінінгові компанії, установники кондиціонерів, приватні підприємці, "шабашники", і звичайно будівельні компанії. Бізнес прибутковий, якщо врахувати економію на матеріалі, на зарплаті виконавцям, враховуючи, що з роботою в Україні зараз сутужно. Ціна утеплення в Києві квартири або фасаду 150-250 грн. і вище. Все залежить, від обсягів та якості матеріалів для утеплення. Утеплюють навіть взимку в морози, порушуючи тим самим технологію. Але клієнтам підносять, що мовляв, додаються морозостійкі пластифікатори, суміш «Морозко» і т. д. Можливо, вони додаються, але не слід забувати про фарбу і грунтування. Вони, як правило, застосовуються при плюсовій температурі, і якщо, фасад забарвлений при мінусовій температурі, то по весні, фарба відлетить або "злиняє". Зовнішнє утеплення стін пінопластом можна проводити і взимку, але за умови, що на вулиці плюсова температура, не нижче +5oС.

Утеплити квартиру чи фасад будинку, особливо в старих будинках, хоче майже кожен власник.

Зовнішнє утеплення стін пінопластом, зовнішнє утеплення стін Київ, Україна

Дійсно, чому б і не утеплити? Влітку прохолодно, взимку тепліше, стіни не промерзають і не затікають. Але кому довіритися і на яку суму розраховувати? Ось тут з цінами та виконавцями робіт починається найцікавіше. Демпінг цін просто ламає, у бажанні заробити, багато легальні і нелегальні організації в буквальному сенсі демпінгують один одного. Якщо пару років тому, менше 200 грн/м2 бралися "шабашники", то зараз і фірми не гребують утеплювати за такі гроші. І це, враховуючи інфляцію та зростання цін на матеріали.

Розмова про виконавців взагалі хвора тема, беруть, кого попало, аби вмів шпатель в руках тримати і "висіти" на дошці з пінопластом. Ось тільки господарі цього не розуміють, аби подешевше. Природно, в роботу йде найдешевший матеріал і самі некваліфіковані робітники. Тобто, це пінопласт щільності 15 кг/м3, склосітка найдешевша, клейова суміш, штукатурка, грунтовка (якщо взагалі складається у видатковій частині), фарба типу "Сонечко". З приводу клейової і штукатурної сумішей: багато хто працює «Майстром» (клеєм для плитки), або «Ceresit CM 11», а ще "краще" клей «Момент» для плитки, який ще дешевше «СМ 11»! Увага, «Ceresit CM 11» і клей «Момент» призначені для облицювання керамічною плиткою, але ні в якому разі не для зовнішнього утеплення стін пінопластом! Але багато господарів квартир просто не розуміються на зовнішньому утепленні (зовнішньому утеплення стін пінопластом), не підозрюючи, ніж утеплюють їх квартиру; або їм просто не цікаво, або вони не хочуть цього знати.

Мы были свидетелями ситуации, когда один из рабочих объяснял технологию приклеивания пенопласта к стене одной из жительниц квартиры:

- Хлопці, а чим ви приклеюєте пінопласт?
- Та ось бачите, оцим, синеньким, добре клеє.

Оцим, «синеньким» є ні що інше як клеюча суміш «Ceresit CM 11», яка призначена для приклеювання керамічної плитки, просто колір упаковки синій! Нерозуміння технології виконання робіт з утеплення стін пінопластом (зовнішнє утеплення стін пінопластом) вводить багатьох людей в оману. Ознаки "якісного" утеплення от від таких "синеньких", і "кваліфікованих фахівців" можна спостерігати в Києві. Де фарба обсипалася, де тріщини з'явилися, де сітка відлетіла, а де і пінопласт відпав повністю або частково. У гонитві за грошима ніхто не дивиться на якість і власну репутацію. Головне дешевше і швидше, а то конкуренти зроблять вартість робіт на 10 грн. менше. Як ви думаєте, що відчувають господарі, коли вкладені гроші в зовнішнє утеплення квартири (зовнішнє утеплення стіни пінопластом) просто відпадають від стіни? Нам би дуже не хотілося, щоб Ви теж опинилися на їхньому місці! Справжніх фахівців з утеплення стін пінопластом мало, вони не мають потреби в рекламі, їх рекомендують іншим. Але все ж таки, від попадання на "халтурників" ніхто не застрахований. Обов'язково цікавтеся кваліфікацією виконавців, виконаними об'єктами, який матеріал буде використовуватися!

Не економте, зробіть раз і назавжди! Пам'ятайте, скупий платить двічі! Якщо Вам пропонують зробити зовнішнє утеплення квартири (зовнішнє утеплення стін пінопластом) в ціновому діапазоні 150-180 грн/м2, знайте, що може статися те, про що було сказано вище. Жодна поважаюча себе компанія / фірма, або досвідчені профі промальпіністам, не будуть утеплювати Ваш фасад дешевше 200 грн/м2!

Який матеріал ми використовуємо і як ми утеплюємо? Роботи виконуються мокрим методом, детально ви можете ознайомитися, на сторінці Утеплення стін пінопластом.

Якщо ви хочете замовити зовнішнє утеплення стін квартири,
дзвоніть нам за телефонами:

(066) 354-53-40
(096) 784-80-07

Яндекс.Метрика