Работы по наружному утеплению, проводятся только в г. Киеве

Вынос балконов,
обшивка балконов:

(044) 362-40-70
(044) 383-19-84
(063) 208-74-43
(066) 434-05-65

Утепление фасадов,
наружное утепление
стен, утепление стен пенопластом :

(096) 784-80-07

 

Работы по выносу, обшивке и утеплению балконов проводятся в Киеве и Киевской области!

 

Утеплення стін пінопластом

Утеплення стін пінопластом, виконується в сухих умовах при відносній вологості повітря не вище 80% і при температурі повітря не менше +5°С. При утепленні стін використовується пінопласт (пінополістирол) щільності 25 кг/м³ (стандарт для наших кліматичних умов) не тонше 5 сантиметрів. Для підготовки основи при проведенні робіт (утеплення стін пінопластом), необхідно здійснити, очищення від матеріалів, які перешкоджають склеюванню, виконати ґрунтовку (у разі потреби) і ліквідацію тріщин, закріпити контур заземлення громовідводу (у разі потреби).

Утеплення стін пінопластом

Дуже важливо при утеплення стін стежити за тим, щоб суміш розчину не потрапляла між плитами теплоізолятора. Щілини, що інколи виникають при монтажі утеплювача, необхідно закривати тим же видом теплоізолятора або задувати монтажною піною. Теплоізоляційні плити (пінопласт) мають бути приклеєні за принципом цегельної кладки, щоб уникнути виникнення, з часом, вертикальних тріщин, при цьому клейову суміш на теплоізоляційні плити наносити суцільним шаром. Якщо при роботах (зовнішнє утеплення стін пінопластом) суміш розчину наноситься шпателем-гребінкою, потрібно стежити за тим, щоб клей був нанесений горизонтально по довжині плити. Після нанесення суміші розчину плиту необхідно відразу встановити в проектне положення і притиснути. Зусилля при притисненні має бути таким, щоб, як мінімум на 40%, суміш розчину розподілилася між основою і плитою. Плити необхідно приклеювати впритул одна до одної, в одній площині, не допускаючи збігу вертикальних швів. Ширина швів не повинна перевищувати 2 мм.

Приклеєні теплоізоляційні плити (пінопласт) необхідно закріпити до основи дюбелями. Дуже важливо, щоб зовнішнє утеплення стін пінопластом вироблялося за технологією, а саме під час обштукатурювання поверхні при використанні армуючої склосітки, необхідно робити внахлест полотен не менше 10 см, а при створенні гідрозахистного шару стежити за тим, щоб він не був тонший 3 мм.

Не слід виконувати штукатурні роботи на поверхнях, які знаходяться під інтенсивною діїєю прямих сонячних променів або у вітряну погоду (щоб запобігти дуже інтенсивного висихання штукатурки і пов'язаної з цим можливої появи мікротріщин).

Утеплення стін пінопластом в Києві

Утеплення стін пінопластом, замовити

Утеплення стін пінопластом, професіно

Склосітка, під час нанесення армуючого шару, завертається на причілок пінопласту і на стіну, а після нанесення 2-го шару штукатурки, поверхня ґрунтується. Поверх «пирога» вмонтовується відлив, а примикання його до стіни (у разі потреби) обробляються герметиком. Весь комплекс робіт утеплення стін пінопластом закінчується фарбуванням фасадною фарбою 2 рази.

Базові* матеріали, що використовуються компанією «Комфорт-Люкс», при проведенні робіт по зовнішньому утепленню стін пінопластом, утепленню фасадів будинків:

  1. пінополістирол (пінопласт) щільності 25 кг/м3, завтовшки 5 см;
  2. клейова суміш для приклеювання теплоізоляційних плит;
  3. дюбелі для кріплення пінопласту 10х90 (до бетонної основи), 10х120(до цегельної основи);
  4. фасадна склосітка 160 г/м2 для створення армуючого гідрозахистного шару;
  5. суміш для обштукатурювання поверхні і створення армуючого гідрозахистного шару;
  6. фасадна фарба.

* за бажанням замовника комплектуючі матеріали можуть варіюватися.

Якщо ви хочете замовити зовнішнє утеплення стін квартири,
дзвоніть нам за телефонами:

(066) 354-53-40
(096) 784-80-07

Яндекс.Метрика