Работы по наружному утеплению, проводятся только в г. Киеве

Вынос балконов,
обшивка балконов:

(044) 362-40-70
(044) 383-19-84
(063) 208-74-43
(066) 434-05-65

Утепление фасадов,
наружное утепление
стен, утепление стен пенопластом :

(096) 784-80-07

 

Работы по выносу, обшивке и утеплению балконов проводятся в Киеве и Киевской области!

 

Ремонт балконів

Ремонт балконів

Ремонт балконів - це початок ремонтних робіт у всій квартирі, тому до нього потрібно підходити з усією відповідальністю. Проте ж часто трапляється так, що вже на цьому етапі трапляються затримки, зволікання, помилки. Ремонт балконів - справа відповідальна, і трапляється так, що після однієї ремонтної бригади доводиться вдаватися до послуг другої і навіть третьої для того, щоб усунути ті помилки, які наробили попередні горе-майстри.
 
Велике місто - благодатне місце для вивчення помилок халтурників, які взялися за ремонт балконів. Київ в цьому випадку не виключення.
 
Ремонт балкона
Обшивка до ремонту
Ремонт балконов Киев
Обшивка після ремонту
 
Перше місце в цьому своєрідному антирейтингу займає ремонт зовнішньої обшивки. Виправленню найчастіше підлягають пластикові панелі (вагонка). Якщо обшивка виконана пластиковими панелями, і при цьому сторона сонячна, то цей матеріал на балконі навіть в морозні зимові дні сильно нагрівається і, розширюючись, розхитує і без того не дуже надійні точки кріплень. В результаті зовнішня обшивка балкона частково або повністю руйнується. Зазвичай така неприємність вирішується або шляхом заміни дешевої пластикової вагонки на більш якісний закордонного виробництва сайдинг, або заміни пластику сталевим оцинкованим профнастилом.
 
Заказать ремонт балкона в Киеве
Обшивка до ремонту
Профессиональный ремонт балкона
Обшивка після ремонту
 
Наступне місце у рейтингу посідає ремонт виносу. З бажання заощадити гроші і зусилля, розширення часто проводять за допомогою одних горизонтально стоячих металевих куточків. Однак потім, коли конструкція починає розхитуватися і викликати побоювання у своїй надійності, доводиться проводити повторний ремонт балкона. Київ дає масу пропозицій по переробці та зміцненню, однак, кращим варіантом вважається повний ремонт виносу з проведенням зварювальних робіт по всьому його периметру і встановленням вертикальних сталевих стійок. (Більш докладно про це в розділі "Винос балконів")
 
«Бронзу» по праву слід віддати ремонту козирка, який накриває балкон. Ремонт зазвичай ведеться в напрямку усунень порушень герметизації. Незручність в розгерметизації криється не тільки в вогкості і постійному «підтопленні», але потенційно можливості розвитку колонії пліснявих грибків, а це не тільки не естетично, але і чревате серйозними захворюваннями для людини і домашніх тварин.
 
Ось лише ті деякі основні проблеми, з якими нам доводиться стикатися при усуненні помилок, зроблених до нас ремонтними бригадами. А про них можна ще говорити і говорити. Кращим способом ліквідації вважається їх недопущення. Але вже якщо вас спіткала така неприємність, то варто звернутися до професіоналів, щоб переробити один раз, забути неприємність як страшний сон і насолоджуватися теплом, красою і затишком.
 

Якщо ви хочете відремонтувати ваш балкон,
дзвоніть за телефонами:

(044) 362-40-70
(044) 383-19-84
(063) 208-74-43
(066) 434-05-65

 
Яндекс.Метрика