Работы по наружному утеплению, проводятся только в г. Киеве

Вынос балконов,
обшивка балконов:

(044) 362-40-70
(044) 383-19-84
(063) 208-74-43
(066) 434-05-65

Утепление фасадов,
наружное утепление
стен, утепление стен пенопластом :

(096) 784-80-07

 

Работы по выносу, обшивке и утеплению балконов проводятся в Киеве и Киевской области!

 

Металопластикові вікна

Затишне і комфортабельне приміщення складно уявити без металопластикових вікон. Їх тепло-і звукоізолюючі можливості гідно оцінені мільйонами людей. Але, замовляючи вікна для квартири або офісу, важливо не помилитися з вибором марки виробника профілів і необхідної фурнітури, а також компанії-установника.

Звернувшись в організацію "Комфорт-люкс", ви отримаєте необхідні товари і послуги високого класу за доступними цінами. Ми пропонуємо своїм клієнтам профілі Brokelman, Brokelman Premium і Aluplast, прекрасно зарекомендували себе як на світовому, так і на вітчизняному ринку, і фурнітуру німецької фірми Siegenia-Aubi, - одного зі світових лідерів у виробництві даної групи товарів. Наші вікна допомагають підтримувати оптимальну температуру в приміщенні незалежно від пори року, придатні для будь-яких кліматичних умов, прості у догляді, не вимагають додаткового фарбування, а також виконані з екологічно чистих і безпечних для здоров'я людини матеріалів.

Ми в короткі терміни і за доступними цінами виготовимо металопластикові вікна різної форми (прямокутної, трапецієподібної, арочної і т. д.) і будь-якого розміру як для дрібних, так і для великих замовників, а також виконаємо " під ключ "роботи будь-якої складності з виготовлення, встановлення та утеплення вікон. Наша компанія гарантує високу якість виконання і продумані інженерно-технічні, а також дизайнерські рішення. За бажанням клієнта вікна можуть бути оснащені додатковими функціями, такими як мікропровітрювання, запобігання від помилкового відкриття і злому.

 Компанія "Комфорт люкс" завжди впевнена в якості своїх робіт і використовуваних матеріалів, тому надає своїм замовникам гарантію на вікна та виконані монтажні роботи строком до 8 років. Крім того, ми надаємо послуги не тільки з встановлення нових віконних систем, але також і з демонтажу старих за цілком прийнятну плату - 50 грн/м2. Доставка вікон у межах міста Києва здійснюється безкоштовно, а за межею міста за ціною 3 грн за один км.

Замовивши металопластикові вікна в компанії "Комфорт люкс", ви гарантовано отримаєте якісний товар, повністю відповідний вашим найвищим вимогам, а також професійно виконані монтажні роботи. Вікна від нашої компанії допоможуть зробити ваш житловий, офісне або підсобне приміщення теплим і тихим на довгі роки.

 

Если вы хотите заказать металлопластиковые окна
Звоните нам по телефонам:

(066) 354-53-40
(096) 784-80-07

Яндекс.Метрика